CityParkApp

City Parking Group operator strefy płatnego parkowania informuje, że z dniem 7 kwietnia 2019 r. kończy świadczenie usług płatności mobilnych CityParkApp we Wrocławiu.

CityParkApp to prosty w obsłudze system umożliwiający dokonywanie płatności za postój w strefach płatnego parkowania za pomocą telefonu komórkowego. Dzięki aplikacji CityParkApp zapłata za postój zajmie Ci tylko kilkanaście sekund. Aplikację CityParkApp możesz pobrać bezpłatnie z Google Play, App Store lub Windows Phone Store.

  • Nie musisz mieć przy sobie monet.
  • Nie musisz wracać do samochodu aby przedłużyć postój.
  • Nie przepłacasz – z aplikacją zapłacisz dokładnie tyle, ile trwał postój. Możesz również zapłacić za wybrany przez siebie czas postoju lub kwotę.
  • Nie martwisz się o bilety parkingowe – wystarczy, że raz umieścisz identyfikator usługi za przednią szybą samochodu, a kontroler będzie wiedział, że korzystasz z CityParkApp.

Zarejestruj w aplikacji CityParkApp konto, zdefiniuj minimum jeden pojazd i połącz z kontem kartę płatniczą, która będzie źródłem środków do opłacania postoju. Dzięki współpracy z uPaid i MasterPass płatność za postój za pomocą CityParkApp jest możliwa bez konieczności zasilania dodatkowego konta „portmonetki”.

 

Aby kontroler wiedział, że korzystasz z aplikacji CityParkApp, stworzyliśmy dla Ciebie specjalny identyfikator, który umieścisz za przednią szybą samochodu. Odbierz go bezpłatnie w Biurze Strefy Płatnego Parkowania, w mieście obsługiwanym przez City Parking Group.

Zobacz, jakie to proste!

  • Pobierz aplikację.
  • Zarejestruj swój pojazd w aplikacji.
  • Zarejestruj kartę płatniczą w aplikacji.
  • Umieść identyfikator za przednią szybą pojazdu.

 

Jesteś gotowy do korzystania z aplikacji CityParkApp!

 

Płać za rzeczywisty czas postoju – samodzielnie wystartuj i zakończ postój w dowolnym momencie.

 

Kupuj bilety czasowe – jeśli jesteś przywiązany do tradycyjnego sposobu płatności za postój, oferujemy Ci bilety czasowe. Dzięki nim z góry określisz czas postoju i zapłacisz za postój w wybranej przez Ciebie strefie.

 

Płać określoną kwotę – wybierz kwotę, którą chcesz przeznaczyć na postój. Na jej podstawie system wyliczy dla Ciebie całkowity możliwy czas postoju Twojego pojazdu.

 

Kontroluj wydatki – za pomocą konta WWW masz kontrolę nad wydatkami za postój. Korzystaj 
z wygodnego systemu filtrowania płatności, przeglądaj i drukuj historię opłat.

 

Opis systemu i regulamin dostępny na stronie:
http://cityparkapp.pl/regulamin
http://cityparkapp.pl/jak-to-dziala

cpa